Vizitatori

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterAstazi161
mod_vvisit_counterLuna curenta2757
mod_vvisit_counterLuna trecuta7683
mod_vvisit_counterTotal698538

We have: 10 guests, 1 bots online
Ip-ul tau: 3.227.233.6
 , 
Astazi: Aug 18, 2019

Facultatea de Educatie Fizica si Sport Galati

Pagina de actualitate

 

INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE

GALATI - 2019

 

ADMITERE 2019

infornaţii în secţiunea Admitere

 

Rezultate admitere 2019 - etapa a II-a

 

 

 

 

PLANIFICAREA EXAMENELOR ESTE DISPONIBILĂ ÎN SECŢIUNEA 

STUDENŢI / PROGRAMARE EXAMENE

PENTRU STUDENŢII DIN ANII TERMINALI PLANIFICAREA RESTANŢELOR ESTE DISPONIBILĂ ÎN SECŢIUNEA 

STUDENŢI / PROGRAMARE RESTANŢE

 

 

TABERE STUDENȚI 2019 

Metodologia privind organizarea taberelor studențești 2019 și formularul de cerece sunt disponibile în secțiunea STUDENȚI

Rezumat privind calendarul și procedura de acordare a locurilor pentru taberele studențești 2019 găsiți aici

 

Listele finale

 cu studenții beneficiari ai  locurilor de tabără  în cadrul Programului național „Tabere studențești” 2019 

 

Nr. ctr.

Nume și prenume

Program/an de studiu

Locatie tabară

Observații

1.

NEAGU C. ELENA - ISABELA

III/PIPP

licență

Pârăul Rece, Hotel Piatra Craiului, 25.07. - 30.07.2019

Caz social

2

PAVEL S. IOANA

I/Management educațional

master

Costinești, Hotel Iunona, 15.07.-20.07.2019

Rezultate deosebite

 

 

3

 

 

MIHALCEA D. OANA - SIMONA

 

 

III/Pedagogia învățământului primar și preșcolar

licență

Pârăul Rece, Hotel Piatra Craiului, 25.07. - 30.07.2019

Rezultate deosebite

4

JIGLĂU P. GEORGIANA – ELENA

III/Pedagogia învățământului primar și preșcolar

licență

Costinești, Hotel Corsa, 20.07.-25.07.2019

Rezultate deosebite

5

CIUREA F. MIHAELA

I/Kinetoterapie la domiciliu

master

Costinești, Hotel Iunona, 20.07.-25.07.2019

Rezultate deosebite

6

BULIBAȘA GH. CRISTIAN

I/Educație fizică școlară și management sportiv 

Vama Veche, Hotel Club D OR, 30.07.-4.08.2019

Rezultate deosebite

7

VLAD T. IONELA - ADNANA

II/Kinetoterapie și motricitate specială

licență

Costinești, Hotel Iunona, 14.08.-19.08.2019

Rezultate deosebite

8

NOVAC M. GABRIEL

I/Educație fizică școlară și management sportiv

master

Vama Veche, Hotel Club D OR, 30.07.-4.08.2019

Rezultate deosebite

9

GRIGORAȘ C. FLROENTINA - MARLENA

III/Educație fizică și sportivă

Vama Veche, Hotel Club D OR, 30.07.-4.08.2019

Rezultate deosebite

10

BALAN A.C. ANDREI

I/Educație fizică școlară și management sportiv

master

Vama Veche, Hotel Club D OR, 30.07.-4.08.2019

Rezultate deosebite

             


  

Anunţ tabere 2019 click aici                    Decizie tabere 2019 click aici

 

 

 

 

 

 

ADMITERE

 

 

Probe de concurs (video)

 

Parcurs aplicativ fete

 

Parcurs aplicativ băieţi

 

Săritura în lungime de pe loc

 

Alergare de viteză 30m

 

 

 

Detalii privind probele si transformarea performanţelor în note se găsesc în sectiunea Admitere / Licenţă / Probe şi baremuri

Ultima actualizare (Miercuri, 31 Iulie 2019 07:52)