Vizitatori

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterAstazi39
mod_vvisit_counterLuna curenta3260
mod_vvisit_counterLuna trecuta5844
mod_vvisit_counterTotal643890

We have: 9 guests online
Ip-ul tau: 54.162.118.107
 , 
Astazi: Oct 18, 2018

Facultatea de Educatie Fizica si Sport Galati

programarea restantelor

                                                                                                                                                          

Educație fizică și sportivă - licență

Kinetoterapie - licență

Educație fizică școlară și management sportiv - master

Kinetoterapie la domiciliu - master

PROGRAMAREA EXAMENELOR (RESTANŢE)

PERIOADĂ SESIUNE:     27 august – 2 septembrie 2018

Cadru didactic

Disciplina

Data

Grupele/ora

Sala

Lect.dr.

Constantinescu M.

Psihopedagogie

28.08.2018

Ora 11

A 103

Prof.dr. Ion Ene Mircea

Toate disciplinele

27.08.2018

Ora 9

A007

Lect.dr. Neofit Adriana

Toate disciplinele

27.08.2018

Ora 9

A007

Conf.dr. Iconomescu T.

Toate disciplinele

27.08.2018

Ora 10.30

A003

Prof.dr. Talaghir LG

Toate disciplinele

29.08.2018

Ora 9.30

A002

Prof.dr. Baştiurea E.

Toate disciplinele (I, II, III)

30.08.2018

Ora 9

A011

Conf. dr. Stan Zenovia

Toate disciplinele

30.08.2018

Ora 10

A002

Conf. dr. Manolache G.

Met.pred.fotbalului

27.08.2018

Ora 10

A011

Lect. dr. Mocanu George

Toate disciplinele

27.08.2018

Ora 9

A011

Prof.dr. Păcuraru Al.

Volei

2.09.2018

Ora 9

A011

Conf.dr. Ciocoiu Lucica

Toate disciplinele

28.08.2018

Ora 11

A011

Conf.dr. Oneţ Ioan

Teoria şi practica înotului

27.08.2018

Ora 9

A011

Lect.dr. Savu Cătălin

Toate disciplinele

29.08.2018

Ora 10

A011

Prof. dr. Nanu Liliana

Gimnastică

31.08.2018

Ora 9

A002

Prof. dr. Moisescu Petronel

Toate disciplinele

28.08.2018

Ora 11

A011

Conf. dr. Moroşanu Andreea

Toate disciplinele

28.08.2018

Ora 11

A002

 

                                                                                                                                                                                         

Pedagogia învățământului primar și preșcolar - licență

Management educațional - master

 

PROGRAMAREA EXAMENELOR (RESTANŢE)

PERIOADĂ SESIUNE:     27 august – 2 septembrie 2018

                          

Cadru didactic

Disciplina

Data

Grupele/ora

Sala

 

 

 

 

 

 

 

Conf.dr.

Anghelache V.

Pedagogie I, Pedagogie II, Managementul clasei de

elevi,

Pedagogia invatam. primar si prescolar,

Teoria si practica evaluarii

 

 

1.09.2018

 

 

Ora 10

 

 

A111

Lect. dr. Mindu Sandrina

Psihologia personalităţii

28.08.2018

Ora 11

A111

Conf. dr. Benţea Corina

Fundamentele psihologiei, Psihologia varstelor, Psihologia dezvoltarii, Psihologia educatiei

27.08.2018

Ora 11

A111

Prof. dr. Marin  Simona

Toate disciplinele

27.08.2018

Ora 12

A111

Conf. dr. Caciuc Viorica

Toate disciplinele

27.08.2018

Ora 12

A111

Asist. dr.  Butnaru Cristina

Didactica activităților extracurriculare

 Educație timpurie

27.08.2018

Ora 10

A103

Asist. dr. Ghiura A.

Matematică

31.08.2018

Ora 9

Departament Matematica

Conf. Frigioiu C.

Matematică

31.08.2018

Ora 9

Departament Matematica

Conf. dr. Baroni Mihaela

Matematică

31.08.2018

Ora 10

SB 403

Conf. dr. Baroni Marian

Matematică

31.08.2018

Ora 10

SB 403

Conf. dr. Liuşnea Mihaela

Geografie

31.08.2018

Ora 12

A01

Conf. dr. Androne Mihai

Toate disciplinele

 

 

A102

Conf. dr. Crînganu Nicoleta

Toate disciplinele

30.08.2018

Ora 10

A102

Conf. dr. Crînganu Jenică

Toate disciplinele

30.08.2018

Ora 12

Științe


  

 

Notă :  Prezența la examen este condiționată de îndeplinirea cerințelor disciplinei (frecvență lucrări practice).

 

Studenţii din anii terminali care au restanţe (anul I-III EFS şi MASTER), se vor adresa cadrului didactic titular care a predat disciplina respectivă.

Ultima actualizare (Marţi, 21 August 2018 07:37)